E50GE-I-RW920-C
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
E50GE-I-RW920-C
Category : Optoelectronics LCD, OLED, Graphic
Display Type : TFT - Color
Product Status : Active
Package : Tape & Box (TB)
Viewing Area : 108.00mm W x 64.80mm H
Series : -
Diagonal Screen Size : 5" (127.00mm)
Graphics Color : Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen : Capacitive
Mfr : Focus LCDs
Backlight : LED - White
Display Mode : Transmissive
Interface : 16-Bit/18-Bit/24-Bit RGB
Dot Pixels : 800 x 480
Controller Type : ST7262
Description : 5.0" TFT IPS SUNLIGHT READABLE
Stock : In Stock
Shipping Method : LCL, AIR, FCL
Payment Terms : L/C, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram
Contact Now
Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color 16-Bit/18-Bit/24-Bit RGB 5" (127.00mm) 800 x 480