ERZ-V14D102C1
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
ERZ-V14D102C1
  • 1
Diameter : 14 mm
Voltage Rating AC : 680 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 5 kA
Termination Style : Radial
Clamping Voltage : 1.65 kV
Series : V
Varistor Voltage : 1.1 kVDC
Voltage Rating DC : 895 VDC
Capacitance : 230 pF